Студент ТНПУ ім. В.Гнатюка здобуває бронзу чемпіонату України з біатлону

451

В завершальній гонці чемпіонату України серед юніорів, який проводився в Тисовці команда Тернопільської області здобуває бронзу. В складі команди, що вийшла на старт змішаної естафети 2х6 км.+2х6 км вийшов студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та вихованець Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту Юрій Крикончук

Повний склад команди Тернопільської області: Усенко Олександра, Славська Ольга, Мандзин Віталій, Крикончук Юрій.

Як зазначає ФБУ Тисовець, як завжди, відзначився непередбачуваною погодою – старт гонки довелося відкласти через сильний туман. Перший етап естафети пройшов у відносно непоганих умовах, але вже на другому етапі задув сильний вітер, а на стрільбище знову опустився туман, який тримався на стадіоні до кінця гонки, що відбилося на якості стрільби спортсменів. Але навіть в таких складних погодних умовах Юра відмінно провів свій 4-ий етап і зумів відстрілятися без промахів.

Вітаємо Юру із здобуттям бронзи в свою спортивну копилку та його тренерів – першого тренера Кирилюка Василя Дмитровича та тренерів Починка Ігоря Мирославовича і Бурика Назарія Володимировича.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація та фото ТОДЮСШ із зимових видів спо80ту)

Коментарі

коментарів