Студент ТНПУ імені В. Гнатюка – срібний призер чемпіонату України із сумо серед дорослих та молоді

85

Минулого тижня у місті Ужгород завершився чемпіонат України зі сумо серед дорослих і молоді до 21 та 23 років. За перемогу змагалися понад 400 спортсменів з 14 областей України та міста Києва.

Відзначився на цих змаганнях студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Дмитро Лісняк, – повідомляється на сторінці факультету у соцмережах.

У ваговій категорії до 85 кг Дмитро здобув одразу дві срібні нагороди – серед молоді до 23 років і серед дорослих спортсменів. 

Зазначимо, що Дмитро родом із Харківщини і через воєнні дії був змушений залишити рідну домівку й перебратися до Тернополя. При цьому знайшов у собі сили адаптуватися на новому місці та продовжувати тренуватися, ставши студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Дмитро Лісняк був неодноразовим призером чемпіонатів України серед юнаків з вільної боротьби. Заняття боротьбою допомогли юнакові досягти значних результатів з пляжної боротьби і боротьби сумо, в яких він є неодноразовим переможцем і призером всеукраїнських і міжнародних змагань.

«Колектив Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щиро вітає спортсмена з високими результатом та бажає міцного здоров’я, миру, нових перемог, успіхів у спорті і навчанні та завжди досягати поставлених цілей!», – йдеться на сторінці факультету.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів