Чемпіонат України з фристайлу (могул та парний могул) серед дорослих спортсменів впродовж двох днів тривав у туристичному комплексі «Буковель». Студент факультету фізичного виховання (1 курс) ТНПУ імені В. Гнатюка Сергій Приймак завоював на цьому турнірі дві нагороди. Спортсмен здобув срібло у могулі серед чоловіків.
А ще одну медаль – бронзового гатунку, Сергій Приймак завоював у парному могулі, де він виступав разом із Оленою Заяць, яка навчається у Тернопільської ЗОШ №6 і є вихованкою Тернопільської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Екстрім».
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України