Студент Західноукраїнського національного університету – бронзовий призер літнього чемпіонату світу з біатлону

180

У німецькому Рупольдингу відбулася гонка переслідування серед юніорів на чемпіонаті світу з літнього біатлону. Студент Західноукраїнського національного університету Віталій Мандзин з одним промахом фінішував третім. Він стартував з восьмої позиції з відставанням у 38 секунд. На чотирьох вогневих рубежах промахнувся лише одного разу. Відтак, на фінішній прямій Мандзин випередив представника Чехії та здобув «бронзу». Перемогу здобув чех Томаш Микиска, – інформує «Trіbuna.com».

Аналізуючи свій виступ, Віталій Мандзин так прокоментував здобуття бронзи у гонці переслідування на чемпіонаті світу з літнього біатлону серед юніорів: «Якщо чесно, я сам не сподівався, що буде такий прекрасний результат – третє місце. Гонка справді була дуже класна. Мені подобається така дощова погода, знаю, що багато хто не справляється в таку погоду. Сьогодні я постарався на максимум. Коли я біг останнє коло, вийшов з рубежу четвертим, не знаю, де я взяв сили, що б взагалі добігти і перегнати сильного суперника з Чехії. В один момент я подумав про ситуацію в Україні, що взагалі зараз коїться в Україні… У мене всередині було таке відчуття, що я і не біг цієї гонки до того. Таке враження, ніби мені вся енергія України, вся ця ситуація додала мені якоїсь секретної сили. Дуже важко описати свої емоції. Хочу подякувати Україні, що я тут народився і я українець. Хочу подякувати всім захисникам, волонтерам, людям, які захищають Україну і допомагають досягти головної і бажаної перемоги. Сподіваюся, що ця медаль хоч трохи їх підбадьорить і дасть ще більшої сили. Далі буде краще. Все буде добре. Україна переможе», – сказав Мандзин.

Віталій Мандзин є випускником Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, представляє обласну ШВСМ. Тренує спортсмена Назарій Бурик.

Додамо, що загалом на чемпіонаті світу у Німеччині серед українців близькими до нагород також були Дмитро Грущак (п’яте місце в суперспринті серед юніорів) та Олександра Меркушина (п’яте місце в спринті серед юніорок).

Серед дорослих ідеальну стрільбу в суперспринті показала Анастасія Меркушина, теж студентка ЗУНУ, проте невисока швидкість не дозволила їй піднятися вище п’ятої сходинки.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України ( «Gаzеtа.ua»)

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів