Студент ЗНУ посів третє місце Командного чемпіонату Європи у складі естафети

412

Вчора на Силезькій арені завершилися змагання Командного чемпіонату Європи серед команд II дивізіону. Заключним видом програми була змішана естафета 4х400, де Україну представили Микита Барабанов, Катерина Карпюк, а також Олександр Погорілко та Анна Рижикова. Нагадаємо Микита – студент факультету фізичного виховання Запорізького національного університету. 

Українці виступали у найсильнішому дивізіоні А разом з командами з командами Данії, Латвії, Хорватії, Угорщини, Литви, Румунії та Словенії.

Барабанову довірили розганяти естафету – Микита подолав свій відрізок за 46,45 і другим передав паличку Катерині Карпюк. Українка зуміла вирватися на першу позицію, і віддала естефету Олександру Погорілку. На передачі обійшли українців румуни, однак Погорілко на останніх метрах вирвався вперед і першим віддав передачу капітану збірної України Анні Рижиковій. Анна протягом фінішного відрізка вела відчайдушну боротьбу з румунською атлеткою, аж раптом обох конкуренток обійшла словенка. Таким чином, перемогу в естафеті має Словенія з кращим результатом сезону у світі 3:14,72. Друга Румунія – 3:14,83. Україна третя, з кращим результатом поточного сезону 3:15,13.

Цей результат приніс  нашій команді 14 очок, і закріпив на другому місці дивізіону. За підсумками змагань наша збірна набрала 435,50 балів, і забезпечила собі вихід до елітного дивізіону КЧЄ. Перемогу в II дивізіоні здобула Угорщина (456,50), на третю позицію вийшла Литва (372.50).

Тренують Микиту Барабанова ЗТУ Костянтин Рурак та Олена Рурак.

Раніше ми повідомляли, що ще один студент ЗНУ, Андрій Васильєв, посів перше місце у складі чоловічої естафети 4х100 м, та був четвертим в бігу на 100 м. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів