Студент ЗНУ здобув п’ять нагород командного чемпіонату України серед дорослих та молоді

352

У Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. 514 спортсменів з 24 регіонів України змагалися за нагороди і право потрапити до склади Збірної України, для виступу на міжнародних стартах поточного літнього сезону.

Запорізьку область представили 12 спортсменів, в тому числі троє студентів Запорізького національного університету. З дванадцяти нагород збірної області – дев’ять саме в активі студентства.

Найбільшу кількість медалей приніс команді студент юридичного факультету ЗНУ Андрій Васильєв.

Він став чемпіоном України в бігу на 100 м серед дорослих та серед молоді, його результат у фіналі – 10.53 сек (час у забігу 10.34). Показати кращий час у фіналі завадили чотири (!) фальстарти. Тим неменше Андрій зібрався, і зумів фінішувати першим.

Також в бігу на 200 м запорізький спринтер виборов срібло серед дорослих (21.52 сек) і став чемпіоном серед молоді. До цього комплекту нагород Андрій додав ще й золото в естафеті 4х100 м, де виступав з представниками інших областей. Квартет Костриця Ерік, Васильєв Андрій, Коваленко Станіслав, Соколов Олександр, показав час 39.48 сек. Тренери Андрія Васильєва – ЗТУ Рурак К.М., Боднар В.Я.

В бігу на 400 м у чоловіків, друге місце серед дорослих виборов студент факультету фізичного виховання ЗНУ Микита Барабанов – 46.50 сек, на чемпіонаті України серед молоді цей результат приніс йому перше місце. Тренують спортсмена Рурак О.В та ЗТУ Рурак К.М.

У секторі стрибків у висоту студентка факультету фізичного виховання ЗНУ Вероніка Крамаренко виборола друге місце серед жінок, в кращій спробі підкоривши планку у 1 м 79 см, серед молоді вихованка Миколи Івановича Кардача стала першою.