Студент ЗУНУ – переможець чемпіонату з вільної боротьби серед юніорів

429

Студент третього курсу ОП «Міжнародний менеджмент» кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Богдана Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Олександр Завінський став переможцем чемпіонату з вільної боротьби серед юніорів (U-20). Такі змагання нещодавно відбулись у Тернополі. Свою майстерність на турнірі демонстрували близько сотні борців з обласного центру, Борщева, Скали-Подільської, Збаража, Вишнівця, Підволочиська, Теребовлі, Чорткова і Шумська, які представлили дестья команд.

Олександр Завінський посів перше місце у ваговій категорії 70 кг та став срібним призером у ваговій категорії 74 кг, – інформує офіційний сайт ЗУНУ.

Додамо, що Завінський Олександр є уродженцем Теребовлі, представляє ОДЮСШ з літніх видів спорту.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України