Студенти ЕПК ЗНУ виграли змагання з легкої атлетики серед запорізьких коледжів

2660

3-4 жовтня на стадіоні СК «Мотор-Січ» новий спортивний сезон відкрили студенти запорізьких коледжів. Першим пунктом програми стали змагання з легкої атлетики, участь  а яких взяли вісім команд:

• Оріхівський коледж ТДАТУ.

Два дні хлопці та дівчата мірялися силами у наступних дисциплінах: біг на 100, 200, 400, 800 м, стрибки у довжину, штовхання ядра та естафетний біг 4х100 м.

У бігових дисциплінах серед дівчат найбільшу кількість перших місць  зібрали студентки економіко-правничого коледжу ЗНУ. Студентки цього навчального закладу були кращими в естафеті. А дистанції 400 та 800 м виграла Ганна Глигало з результатами 1.01,9 та 2.27,7, відповідно. На 100-метрівці рівних не було Вікторії Ратниковій, у фіналі студентка спеціальності фізична культура і спорт, показала результат 12.7 сек. Крім того дівчина виграла ще й у секторі штовхання ядра – її результат 9 м 25 см, перевершив навіть кращий показник в змаганнях хлопців!

-Я займаюсь легкої атлетикою професійно вже чотири  роки. Сама з Одеси, але переїхала до Запоріжжя – тренуюся тут під керівництвом Костянтина Рурака і навчаюся в економіко-правничому коледжі ЗНУ. Я спеціалізуюся на спринті – 60, 100, 200 м, маю звання майстра спорту, неодноразово вигравала чемпіонат України, брала участь в чемпіонаті Європи. Ці змагання для мене скоріш як тренування, і можливість випробувати сили у чомусь новому – сьогодні вперше штовхала ядро, наче вийшло непогано, – розповіла Вікторія Ратникова.

У хлопців двома перемогами відзначився студент гідроенергетичного коледжу ЗДІА Олександр Сердюк, він був кращим на 100 (11,7 сек) та 200-метрівці. А в естафеті перемогу святкували студенти авіаційного коледжу.

В результаті двох днів змагань найбільшу кількість очок вдалося набрати студентам ЕПК ЗНУ. На другому місці Запорізький авіаційний коледж. Третя – команда гідроенергетичного коледжу ЗДІА.

-Цього року у нас вісім команд – сім із Запоріжжя та одна з Оріхова. Змагання з легкої атлетики традиційно користуються популярністю та об’єднують багато ентузіастів спорту. Нажаль фінансування на ці змагання серед коледжів немає, тому все робимо власними силами. Були б раді, якби з’явився спонсор, щоб допомогти придбати  атрибутику для нагородження переможців змагань, – розповів спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України Олександр Авраменко.

Вже наступного тижня студенти запорізьких коледжів зійдуться у змаганнях з міні-футболу. Першість відбудеться 9-11 жовтня.