Студенти Тернопільських вишів  привезли з Кубку України три золота

1263

Завершився Кубку України в приміщенні, який проводився 16 лютого в легкоатлетичному манежі КМ ШВСМ в Києві.

Переможцями з легкоатлетичної першості повернулись студенти Тернопільського національного економічного університету Малосілов Олександр, який став переможцем у потрійному стрибку та Стефанишина Христина в стрибках у висоту з результатом 179см, що є особистим досягнення та ледь не подолала майстрівський рубіж 183 см. Доповнила золотою медаллю свою спортивну колекцію студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Долинчук (Більчак) Оксана, якій не було рівних в бігу на 800м з результатом 2.12,44сек.

Срібним призером в бігу на 60м став студент ТНЕУ Макух Василь. Також з особистим результатом 17.66м, бронзовим призером став студент ТНПУ ім. В. Гнатюка Шилівський Олександр.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України