Студентка фахового коледжу економіки ЗУНУ здобула дві срібних медалі на чемпіонаті України з біатлону

460

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок з біатлону завершився у Яворові Львівської області. Срібну нагороду принесла студентці фахового коледжу економіки ЗУНУ тернополянці Тетяні Тарасюк індивідуальна гонка на 12,5 км. Як повідомляє Федерація біатлону України, перше місце з шістьма промахами спромоглась посісти Дарина Чалик, а компанію у числі призерок їй склали Тетяна Тарасюк та Юлія Городна. Причому 18-річна Тарасюк, відставши від переможниці лише на 22 секунди, піднялась на подіум разом із суперницями на чотири роки старшими за себе.

До речі, молодша сестра Тетяни – Ірина Тарасюк у цій гонці посіла четверте місце.

Ще одну срібну медаль Тетяна Тарасюк завоювала у перший день змагань у спринтерській гонці. А першою у цій гонці до фінішу прийшла Валерія Шейгас, яка з одним колом штрафу на 13 секунд випередила Тетяну Тарасюк, яка промахами додала собі одразу 600 метрів дистанції. Бронза у активі Олени Городної, – ідеться на сайті Федерації.

Нагадаємо, що Тетяна Тарасюк та Ірина Тарасюк представляють Тернопільську обласну ШВСМ. Тренери спортсменок Назарій Бурик та Людмила Сагайдак. Ірина – студентка ЗУНУ, а Тетяна Тарасюк вчиться у фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України