Студентка фахового коледжу ЗУНУ – переможниця спринтерської гонки XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю

46

Перше золото XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю принесла Україні  спринтерська гонка дівчат у біатлоні на стадіоні в Форні-Аволтрі! Автором цієї перемоги стала Олександра Меркушина, яка, як повідомляє Федерація біатлону України, провела майже ідеальну гонку: потужний хід по дистанції, друга серед усіх учасниць швидкострільність. Мінімальна помилка під час стійки призвела до необхідності подолати коло штрафу, але ці зайві 150 метрів не стали зіпсували загальне враження від виступу Меркушиної у цій гонці! 

Як стверджують фахівці Федерації, виступ усіх українок вийшов дуже якісним. Тернополянка Тетяна Тарасюк та Валерія Шейгас закрили усі мішені, та ще й з третьою та шостою швидкострільністю відповідно! Так, для боротьби за медалі суттєво бракувало швидкості, але Тетяна свій 18-й результат та Валерія – 23-те місце можуть записати собі в актив.

Ось ще кілька слів із коментаря, опублікованого на сайті Федерації біатлону України: «Час Олександри Меркушиної виявився наче в іншій лізі, і всі суперниці відстали на відстань прірви. Срібна призерка з Франції Лола Бюжод програла українці 44 секунди, хоча відстрілялась при цьому без кола штрафу, на відміну від Саші. А боротьбу за ще одну нагороду на останньому колі вели чешка Ілона Плехацова та словенка Ела Север. Плехацова йшла по дистанції пізніше, знаючи графік суперниці, і, ймовірно саме це допомогло виграти на фініші непомітні 0,3 секунди! 

Нагадаємо, що Олександра Меркушина представляє Закарпатську область і є студенткою фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ (м. Тернопіль) (тренери Олег Меркушин, Ірина Меркушина). Тетяна Тарасюк також вчиться у фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, представляє обласну ШВСМ та КОЛОС (тренери Назарій Бурик та Людмила Сагайдак).

Фото зі сторінки НОК України у соцмережах

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів