Студентка фахового коледжу ЗУНУ з Тернополя – у трійці найкращих юних атлетів Європи

249

У фіналі з визначення переможців премії Петра Нуровського «Найкращий юний атлет Європи» 2023 року студентка фахового коледжу ЗУНУ біатлоністка Олександра Меркушина отримала другу нагороду Премії. Перше місце експертне журі віддало спортсменці зі Словаччини, володарці нагороди найкращої хокеїстки ЄЮОФ-2023 та MVP чемпіонату світу U-18 Нелі Лопушановій, – інформує НОК України. Відтак Олександра Меркушина – у трійці найкращих юних атлетів Європи – 2023. 

Національний олімпійський комітет України вже в цьому році двічі відзначав досягнення Олександри званням «Найкраща юна спортсменка місяця» та номінував її на премію Петра Нуровського. Як повідомляє прес-служба НОК: «Раді, що європейська спільнота також високо оцінила спритність, майстерність та професійність нашої атлетки. Ця нагорода заслужено поповнить колекцію здобутків Олександри, яка навіть в умовах війни продовжує тренуватися та докладає всіх зусиль, аби про Україну та українців знали у всьому світі, яка впевнено виборює лідерські позиції на престижних міжнародних спортивних фестивалях. 

Зазначимо, що Премія Петра Нуровського вручається ЄОК юним європейським атлетам, які досягли визначних результатів упродовж поточного року та стали уособленням олімпійських цінностей як у своєму виді спорту, так і поза змагальними аренами.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів