Студентка Київщини здобула срібло на одному з найпрестижніших турнірів Європи з боксу – «Странджа 2021»

685

27 лютого пройшли заключні поєдинки міжнародного турніру класу «А» «Странджа 2021», який протягом останнього тижня проходив у столиці Болгарії. У змаганнях приймали участь боксери з 32 країн світу, серед яких і представники Національної збірної України.

До складу збірної увійшла, студентка магістрантка Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Національного університету державної фіскальної служби України Анна Лисенко, яка здобула срібну медаль. На жаль, через травму Анна не змогла виступити у фіналі.

Загалом, за результатами напружених поєдинків команда України виборола 6 медалей, серед яких одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди та посіла третє загальнокомандне місце.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України