Студентка столичного коледжу здобула перемогу на благодійних змаганнях «Кубок Асгарда»

472

Студентка Київського фахового коледжу прикладних наук Дар’я Лесніченко (група М-2-21) посіла почесне перше місце у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Кубок Асгарда», що відбулись 4 лютого.

«Кубок Асгарда» – змагання в серії благодійних турнірів в рамках проєкту Української спортивної танцювальної спілки «Разом до перемоги». Проєкт має на меті збір коштів на придбання та передачу евакуаційного транспортного засобу 77 окремому батальйону Десантно-штурмових військ (підрозділ евакуації поранених) Збройних Сил України. З кожного купленого квитка та кожного внеску учасників турніру відраховуються кошти на придбання автомобіля. Проведення наступних турнірів з серії «Разом до Перемоги» заплановано на 19.02.2023 під назвою «Прем’єра» та «Кубок Чемпіона» 4-5.03.2023 року. Це ще одна можливість спортивним фронтом допомогти основному. Адже сьогодні кожен українець докладає чимало зусиль для нашої спільної Перемоги. Будь-яка допомога, дія, боротьба, хоч і не на полі бою, але для нього – все це частина нашої Незламності, на меті якої незалежна і суверенна Україна, наше світле, процвітаюче майбутнє!

Тож запрошуємо всіх професіоналів і любителів спортивного танцю та всіх небайдужих приєднатися до участі у турнірах. За закликом організаторів «Стань учасником турніру та зроби крок до Перемоги разом з нами!». Контактний телефон координатора проєкту на фото афіші.

Щиро вітаємо Дар’ю з цією перемогою та бажаємо подальшого вдосконалення своєї майстерності і впевнених майбутніх перемог. Також висловлюємо слова вдячності адміністрації та колективу коледжу за виховання талановитої молоді! Адже студенти Київського фахового коледжу прикладних наук регулярно беруть участь у різноманітних спортивних заходах та посідають призові місця. 

Разом до перемоги!

Слава Україні! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів