Студентка столичного ВУЗу стала 4-разовою чемпіонкою України з ковзанярського спорту

230

Впродовж 4-5 лютого 2022 року столичний Льодовий стадіон приймав на своїй арені Чемпіонат України з ковзанярського спорту серед юніорів та юнаків, організатором якого виступило Міністерство молоді та спорту України.

Серед вболівальників підтримували спортсменів учасниця Олімпійських ігор в Солт-Лейк-Сіті-2002 Олена Мягких, провідний тренер штатної команди національної збірної команди України з шорт-треку Світлана Мишеніна та їх старший тренер Віктор Харламов.

Дар’я Гуржій, студентка 2 курсу Київського фахового коледжу прикладних наук, стала чотириразовою абсолютною Чемпіонкою України серед юніорів! Вона здобула впевнену перемогу на дистанціях 500м, 1000м, 1500м і 3000 м. 

17-річна Дар’я Гуржій вже давно вважається ковзанярським майбутнім України. Останні роки вона брала участь у різноманітних юнацьких кубках та челенджах. Цієї осені у Мінську та Томашів-Мазовецькому вона виконала нормативи юніорського Кубка світу на дистанціях 500, 1000, 1500 та 3000 м, встановивши показники 42.72 с, 1:29.07 с, 2:22.00 с та 5:17.19 с відповідно. То ж вже в цьому році впевнені, що побачимо Дар’ю на Кубку світу серед юніорів з ковзанярського спорту!

Ми пишаємося нашими талановитими студентами-спортсменами, бажаємо їм майбутніх вдалих виступів та впевнених перемог!

Хочемо висловити щирі слова вдячності адміністрації Київського фахового коледжу прикладних наук, а також голові циклової комісії з фізичного виховання коледжу Олені Миколаївні Орос за всебічну підтримку студентів-спортсменів, відзначення і привернення уваги інших учасників освітнього процесу до їх здобутків, підкреслення важливості занять руховою активністю і спортом серед студентської молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів