Студентка Тернопільського педуніверситету стала срібною призеркою міжнародного турніру з боксу

623

В Польщі в м. Щецин завершився представницький міжнародний турнір з боксу «Scorpion Cup 2019». У змаганнях взяли участь понад 200 учасниць з 10 країн Європи. 

На цьому турнірі у складі збірної команди України змагалась студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Каріна Вовк і здобула срібну нагороду у ваговій категорії до 54 кг серед молоді.

Тренується Каріна в обласній спортивній школі з літніх видів спорту під керівництвом випускника ТНПУ ім. В.Гнатюка Руслана Фірмана. За словами тренера нашої студентки, юна боксерка провела кілька переможних поєдинків і лише у фінальному бою поступилась з мінімальним рахунком більш досвідченій суперниці з Польщі.

Ці змагання були одним із етапів підготовки до чемпіонату України серед жінок до 22 років (9-15 грудня, м.Івано-Франківськ), де буде сформовано склад збірної України на наступний рік.

Приєднуємось до привітань та бажаємо успіху на змаганнях різного рівня!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України ( з інформації ТНПУ ім. В.Гнатюка)

Коментарі

коментарів