Студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

141

У Києві завершився Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. Захід тривав впродовж двох днів у легкоатлетичному манежі. Бронзову медаль в бігу на 3000 м здобула студентка Факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ольга Правецька. Спортсменка показала результат 11 хвилин 02,05 с. Ольга Правецька є вихованкою ОДЮСШ, де тренується під керівництвом Ольги Стефанишиної.

Ще одна талановита бігунка, учениця Тернопільської ЗОШ №15 Христина Федущак (тренери Назар та Софія Рибій, ОДЮСШ з літніх видів спорту) з виборола п’яті місця в бігу на 60 м (7,75 сек) та 200 м (26,25 сек). Як повідомляється на сторінці Федерації легкої атлетики Тернопільської області у соцмережах, Христина двічі (у півфіналі – 7,80 с та фіналі – 7,75 с) покращувала свій рекорд області (7,82 с), і на даний час рекордом області для юніорок від 17.02.2024 року є результат 7,75 с.

Також, як інформує Федерація легкої атлетики, одразу п’ятеро метальників з двох обласних спортивних шкіл Тернополя зуміли пробитися в основні змагання зі штовхання ядра. Найкраще зумів себе проявити Максим Лаврик (тренер Панасюк Іван), який, штовхнувши 6 кг ядро на 15.05 м, виборов четверте місце. Максим є учнем Козівського ліцею імені Володимира Герети.

Ярослав Мудрик (студент ЗУНУ), Ігор Маргусь (учень Тернопільського ВПТУ №4), Олексій Навроцький та Андрій Кравець (студенти ЗУНУ) зайняли відповідно сьоме, восьме, дев’яте та одинадцяте місця. Також восьмою в штовханні ядра стала серед юніорок Анастасія Мазурок (студентка соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ). Тренують атлетів тренери Василь Яковів, Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський, Іван Салук.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів