Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка – чемпіонка міжнародного турніру з боксу

962

В місті Люблін (Польща) відбувся VII представницький міжнародний турнір з боксу на призи Люблінського воєводства. У змаганнях взяли участь понад 200 учасниць з спортивних клубів Польщі, Німеччини і України.

На цьому турнірі у складі команди Тернопільської області змагалась студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Каріна Вовк і здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 60 кг серед жінок.

Тренується Каріна у обласній школі вищої спортивної майстерності під керівництвом випускника ТНПУ Руслана Фірмана. За словами тренера нашої студентки, юна боксерка провела кілька переможних поєдинків з більш важчими суперницями, що є хорошим досвідом у підготовці до майбутніх відповідальних стартів.

Цей турнір був одним із етапів підготовки до чемпіонату України серед юніорок і жінок, де буде сформовано склад збірної команди України для участі у офіційних міжнародних змаганнях.

Вітаємо студентку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України ( з інформації доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.)

Коментарі

коментарів