Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка завоювала 4 нагороди на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед параатлетів

112

У французькому місті Реймс відбулись змагання чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед параатлетів VIRTUS Europen Word indor Atletic. У складі збірної команди України виступали майстри спорту України міжнародного класу, вихованки Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт» Ольга Зазуляк та Руслана Муравська – студентка факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, які продемонстрували вражаючі результати та здобули шість нагород, – повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради. 

Руслана Муравська у змаганнях зі стрибків у висоту, здолавши планку на позначці 165 см, стала чемпіонкою світу. Ще одну золоту медаль атлетка виборола у складі жіночої команди України з естафетного бігу 4 х 400 м. Також спортсменка здобула «срібло» в бігу на 60 метрів з бар’єрами.

Окрім цього, Руслана Муравська та Ольга Зазуляк завоювали срібні нагороди у складі жіночої команди України з естафетного бігу 4 х 200 м. А ще одну медаль чемпіонату Світу, цього разу вже бронзового гатунку, виборола Ольга Зазуляк в потрійному стрибку.

Тренери спортсменок – заслужені тренери України, доценти Кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Іван Салук та Михайло Васірук.

Загалом, збірна України на чемпіонаті світу у Франції посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 13 золотих, 7 срібних та 4 бронзові нагороди.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів