Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка здобула 5 нагород на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед параатлетів

380

В місті Уппсала (Швеція) завершився чемпіонат Європи з легкої параатлетики. На цих змаганнях в складі збірної команди України виступили і представниці Тернополя: студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Руслана Муравська, вихованки Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт» Ольга Зазуляк і Єлизавета Ільєнко.

Дівчата змагались в стрибках у висоту, потрійному стрибку, бігу на 100 м з барʼєрами та естафетах 4х100 м та 4х400 м. В стрибках у висоту тернополянки зайняли одразу дві сходинки пʼєдесталу: Руслана Муравська стала чемпіонкою з результатом 165 см, а «бронзу» виборола Єлизавета Ільєнко з результатом 143 см. Ще одну бронзову нагороду для команди здобула Ольга Зазуляк в потрійному стрибку з результатом 10 м 78 см.

У змаганнях з бігу на 100 м з барʼєрами Руслана Муравська посіла третє місце з результатом 16,99 с, поступившись спортсменкам з Португалії та Польщі. В естафеті 4х100 наші дівчата завоювали «срібло», а в естафеті 4х400 були бронзовими призерками.

Загалом тернопільські легкоатлетки принесли збірній України 10 медалей, а Єлизавета Ільєнко вперше офіційно виконала норматив на звання Майстра спорту України.

Підготували спортсменок заслужені тренери України, доценти кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Михайло Васірук, Іван Салук та майстер спорту України з легкої атлетики Віктор Ворко. В загальному медальному заліку збірна України посіла 2 місце.

Додамо, що Руслана Муравська та Ольга Зазуляк – майстри спорту України міжнародного класу.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України