Українська студентка двічі піднімалась на найвищу сходинку п’єдесталу міжнародної регати «Олімпійські надії» 

641

Перші міжнародні старти, які проводилися в угорському місті Сегед під егідою Міжнародної федерації каное, успішно склалися для тернопільської веслувальниці студентки Західноукраїнського національного університету Іванни Дяченко. Ці змагання зібрали понад чотириста представників цього виду спорту із 22 країн і вважаються неофіційним чемпіонатом світу для веслувальників юнацького та юніорського віку, тобто, спортсменів віком 15-18 років.

Виступаючи на цій регаті, Іванна Дяченко виборола дві золотих та одну бронзову медалі. Так, першу золоту нагороду наша землячка здобула в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів, перемігши угорок Анну Маро та Доріну Дечі. Друге «золото» спортсменка завоювала, виступаючи в змішаному екіпажі байдарки-четвірки на 500-метрівці. До складу екіпажу увійшли, крім Іванни, Вікторія Мунтян з Полтави, Данило Платаш з міста Обухів та Олексій Мамченко з Херсону.

А бронзова нагорода на рахунку Іванни Дяченко в байдарці-одиночці на 500-метрівці. В цьому заїзді угорки Маро та Дечі випередили нашу веслувальницю.

Іванна Дяченко – вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради (директор школи Б.П. Балабан), сьогодні представляє обласну школу вищої спортивної майстерності (директор школи О.Є. Любінський). Тренери спортсменки А.П. Дяченко та В.П. Гикавий.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (з інформації: УФКС ТОДА)

 

Коментарі

коментарів