Студентка ЗНУ Людмила Бабак підкорює міжнародні п’єдестали у змаганнях на каное

2179

Вдало проходить літній сезон для студентки Запорізького національного університету Людмила Бабак. Дівчина, що спеціалізується на перегонах у каное, за останній час встигла відзначитися на Кубку світу і чемпіонаті Європи.

Наприкінці травня на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив у Португалії, Людмила здобула два золота. У перший день спортсменка  перемогла у короткій гонці (3,6 км) з результатом 19:31,51 хв., випередивши найближчого конкурента на 1 хвилину 28 секунд; у другій довгій гонці (15,4 км.) прийшла до фінішу з результатом 1:48,00,94 г., випередивши суперницю на 19,29 хв.

Днями вихованка Сергія Снежка відзначилася на чемпіонаті Європи в Сербії, де в останній день змагань завоювала «бронзу» на дистанції 5000 метрів у каное-одиночці з результатом 27:02,130.

З високими досягненнями спортсменку вчора вітали в Запорізькій обласній державній адміністрації. Начальник обласного Управління молоді, фізичної культури та спорту  Наталія Власова вручила спортсменці грамоту ОДА за наполегливу копітку щоденну роботу, результатом якої є вдалі виступи на міжнародних змаганнях. Крім цього, від імені голови облдержадміністрації Костянтина Бриля посадовець передала Людмилі Бабак сертифікат на отримання спортивного човна, який вже давно потребує дівчина.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів