Студентка ЗНУ Людмила Бабак підкорює міжнародні п’єдестали у змаганнях на каное

2176

Вдало проходить літній сезон для студентки Запорізького національного університету Людмила Бабак. Дівчина, що спеціалізується на перегонах у каное, за останній час встигла відзначитися на Кубку світу і чемпіонаті Європи.

Наприкінці травня на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив у Португалії, Людмила здобула два золота. У перший день спортсменка  перемогла у короткій гонці (3,6 км) з результатом 19:31,51 хв., випередивши найближчого конкурента на 1 хвилину 28 секунд; у другій довгій гонці (15,4 км.) прийшла до фінішу з результатом 1:48,00,94 г., випередивши суперницю на 19,29 хв.

Днями вихованка Сергія Снежка відзначилася на чемпіонаті Європи в Сербії, де в останній день змагань завоювала «бронзу» на дистанції 5000 метрів у каное-одиночці з результатом 27:02,130.

З високими досягненнями спортсменку вчора вітали в Запорізькій обласній державній адміністрації. Начальник обласного Управління молоді, фізичної культури та спорту  Наталія Власова вручила спортсменці грамоту ОДА за наполегливу копітку щоденну роботу, результатом якої є вдалі виступи на міжнародних змаганнях. Крім цього, від імені голови облдержадміністрації Костянтина Бриля посадовець передала Людмилі Бабак сертифікат на отримання спортивного човна, який вже давно потребує дівчина.