Студентка ЗУНУ – чемпіонка світу з біатлону серед юніорів у мас-старті

113

У місті Отепяе, Естонія, завершується юніорський чемпіонат світу з біатлону. Cеред біатлоністок, які вийшли на дистанцію мас-старту-60, були і три українські спортсменки. Одна з них, Олександра Меркушина, принесла збірній України таку довгоочікувану золоту нагороду – інформує Федерація біатлону України. 

Відтак, Олександра Меркушина – студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» виборола «золото» з результатом (1+1+0+0) 28:17,2 та стала чемпіонкою світу з біатлону!

А ще один студент ЗУНУ та факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Віталій Мандзин, у мас-старті-60 серед юніорів посів четверте місце. Як повідомляє на своєму сайті Федерація біатлону України, після того, як перший вогневий рубіж подолали обидві групи спортсменів, Мандзин тримався у першій трійці після вдалої стрільби лежачи! Так само вдалою виявилась і друга лежка, після якої Віталій пішов на дистанцію вже другим, на п’ять секунд відстаючи лише від норвежця Сіверта Герхардсена. Єдиної в цьому мас-старті помилки українець припустився на третьому рубежі, але саме це коло штрафу відкинуло тернополянина з першої групи претендентів на медалі і потім довелось працювати на трасі, аби відставання не стало критичним. Заключну стійку Мандзин також відпрацював в нуль, однак цього виявилось недостатньо, аби повернутись до першої трійки. На заключне коло Віталій вирушив шостим, маючи дев’ять секунд дефіциту від третьої позиції. На трасі українець бився наче лев, обійшов поляка Конрада Бадача та норвежця Уле Сурке, та бажане третє місце все ж виявилось недосяжним. Однак ця четверта позиція – однозначно з медальним присмаком, – наголошують у Федерації.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів