Студентка ЗУНУ стала чемпіонкою світу серед юніорок на змаганнях в австрійському місті Блуденц

322

Нова сторінка була вписана в історію українського санного спорту на чемпіонаті світу серед юніорів, що проходить цими днями в астрійському місті Блуденц. Як повідомляє НОК України, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні 19-річна Юліанна Туницька з Кременця здобула на цьому турнірі золото, показавши за підсумками двох заїздів в одномісних санях перший час – 1.04,723 і випередивши на 0,211 секунди найближчу суперницю – господарку траси Барбару Алмаєр.

Свою другу нагороду новоспечена чемпіонка світу серед юніорів виборола вже в командних змаганнях, ставши срібною призеркою разом зі своїми колегами по команді львів’янами Даниїлом Марціновським, Вадим Микиєвичем та Богданом Бабурою.

Юліанна Туницька – випускниця Тернопільської обласної школи із зимових видів спорту, учениця Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, спортсменка-інструкторка ТОО ФСТ «Динамо» України, студентка ЗУНУ. Тренує спортсменку Світлана Кравчук.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України