Студентка ЗУНУ стала срібною призеркою міжнародного боксерського турніру в Угорщині

216

Срібну нагороду здобула на міжнародному боксерському турнірі «Меморіал Іштвана Бочкаї 2023» студентка ЗУНУ, тернопільська спортсменка, Олеся Крисюк. Такі змагання відбулись в Угорщині. Участь у них взяли майже три сотні представників 25-ти країн світу. Українські боксери здобули на цьому турнірі 18 медалей, і одне «срібло» серед нагород – на рахунку тернополянки.

Як розповів тренер спортсменки Руслан Фірман, Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг, і у фінальному двобої поступилася австрійці Еммі-Сью Фреєнтрі. Відтак стала срібною призеркою.

«Пишаюся Олесею, бо вона, як завжди, показала сильний поєдинок. Попри війну, наші спортсмени продовжують тренуватися і демонструвати усьому світові, що українці – переможці! А головна наша перемога ще попереду!» – наголосив Руслан Фірман.

До слова, Олеся Крисюк – студентка Західноукраїнського національного університету, представниця Тернопільської обласної організації Федерації боксу України, є вихованкою КДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу, представляє ШВСМ та спортивне товариство «Динамо». Тренується під керівництвом Руслана Фірмана в спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України