Студентки Тернополя здобули дві золоті медалі на чемпіонаті України з боксу

176

Днями у Тернополі проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків і жінок (U-22). Змагання мали підвищений статус, адже за їхніми підсумками буде сформована збірна України до 22 років, яка представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи. Першість континенту має пройти у середині березня цього року в місті Пореч, Хорватія.

Золоті нагороди у своїх вагових категоріях  здобули студентка Західноукраїнського національного університету Тернополя Олеся Крисюк та студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Каріна Вовк. Також дівчата отримали можливість взяти участь у чемпіонаті Європи з боксу, який відбудеться навесні у Хорватії.

Спортсменки – представниці Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, обласного ФСТ «Динамо», займаються у спортивному комплексі «Текстильник», тренуються під керівництвом Руслана Фірмана.

 «Ми це зробили – дев’ятиразова чемпіонка України! – поділилась враженнями від участі у турнірі на своїй сторінці у соцмережах Олеся Крисюк. – Так, було зовсім нелегко, бо дорога до перемоги потребує надзвичайно багато старань. Знову ж таки, ця перемога – велика відповідальність за покладені на мене надії. Дякую усім, хто долучився до цієї справи, а саме: моїм батькам та сестричці, бо їхня безмежна любов і щоденна молитва та віра в мене – це щось неймовірне, тренеру Руслану Фірману, бо він – це друге “я”, команді професіоналів своєї справи, бо без їхньої підтримки, моє тіло не було б у такій формі, друзям, хрещеним батькам, родичам, знайомим, а також усім, хто цікавився та вболівав за мене. Нехай Господь обдарує Вас і ваші сім’ї любов’ю, миром, злагодою. Слава Богу за все».

Вітаємо спортсменок та бажаємо перемоги на Чемпіонаті Європи!

За інформацією сторінки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів