Студентки-волейболістки змагались у зональних змаганнях XVIII літньої Універсіади України

405

У Черкасах в спортивному комплексі „Сокіл“ комунального підприємства „Муніципальний спортивний клуб „Дніпро“ Черкаської міської ради“ з 3 по 6 травня 2023 року відбулися зональні змагання XVIII літньої Універсіади України з волейболу серед жінок. У турнірі взяли участь представниці Черкаської, Сумської областей та міста Києва.

В перший день змагань зустрічались команди Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та Сумського державного університету. Черкащанки без особливих проблем здолали студенток із Сум – 3:0 (25:14, 25:12, 25:13). Так само невимушено на наступний день студентки Національного університету фізичного виховання і спорту України здолали сумчанок – 3:0 (25:9, 25:5, 25:12).

Запеклим протистоянням відзначився заключний день змагань. Черкаська та Київська команди зійшлися у безкомпромісному поєдинку за право виходу до фінальної частини змагань з першого місця. Перевага під час гри була то на одному, то на другому боці. Гра закінчилася з рахунком 3:2 (25:17, 15:25, 25:22, 23:25, 15:12) на користь киянок.

Отже, до фінальної частини змагань XVIII літньої Універсіади України з волейболу серед жінок вийшли команди, що представляють місто Київ та Черкаську область.

Відео 1-ї зустрічі Черкаси – Суми

Відео 2-ї зустрічі Суми – Київ

Відео 3-ї зустрічі Київ – Черкаси

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів