Студентки з Тернополя вибороли срібні медалі на чемпіонаті України з боксу серед еліти

141

Чемпіонат України з боксу серед жінок і чоловіків (еліта) з 28 листопада до 4 грудня тривав у Яблуниці, що на Івано-Франківщині. Участь у змаганнях взяли близько 230 спортсменів з різних областей. У змаганнях серед жінок Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України представили Олеся Крисюк, Каріна Вовк та Соломія Голован. В результаті, у своїх вагових категоріях Олеся Крисюк та Каріна Вовк вибороли «срібло», а Соломія Голован посіла п’яте місце.

Як розповів тренер спортсменок Руслан Фірман, Каріна Вовк виступила у ваговій категорії 63 кг. В півфінальному поєдинку вона впевнено здобула перемогу над суперницею з Дніпра, а у фіналі, змагаючись з багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою світу та Європи з Києва, їй не вистачило досвіду. В результаті Каріна зайняла друге місце.

Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг і також стала срібною призеркою турніру. За словами тренера, Олеся дуже впевнено йшла до перемоги: в першому поєдинку за явної переваги перемогла спортсменку зі Львова, у півфіналі здобула перемогу над суперницею з Чернігова, а от у фінальному поєдинку поступилася багаторазовій чемпіонці України, фіналістці чемпіонату Європи з Хмельницького. В результаті у Олесі теж друге місце на чемпіонаті України, як і у її колеги по команді Каріни Вовк. 

Дівчата тренуються під керівництвом Руслана Фірмана, є вихованками відділення боксу КДЮСШ з греко-римської боротьби та ТОДЮСШ з літніх видів спорту, представляють обласну ШВСМ та обласне відділення ФСТ «Динамо», займаються в спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».

Олеся Крисюк та Соломія Голован навчаються у Західноукраїнському національному університеті, а Каріна Вовк – студентка факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. 

Додамо, що чемпіонат України з боксу серед жінок і чоловіків (еліта) є відбірковими змаганнями до збірної на Чемпіонат світу з боксу та Європейські ігри.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів