Студентки Запорізького національного університету стали бронзовими призерками чемпіонату України з волейболу

620

Волейболістки запорізької «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» завершили виступ у поточному сезоні чемпіонату вітчизняної волейбольної Суперліги. Пробившись у плей-офф чемпіонату, запорізькі дівчата у півфіналі двічі поступилися майбутньому чемпіону – «Прометею» з Кам’янського, і змушені були боротися за бронзові медалі.

Тут «Орбіті» протистояла луцька «Волинь-Університет-ОДЮСШ». У перших двох матчах, що відбувалися на паркеті спортивного комплексу Запорізького Національного Університету, фортуна була на боці господарок.

МАТЧ №1

«ОРБІТА-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» – 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

МАТЧ №2

«ОРБІТА-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» – 3:1 (25:18, 22:25, 25:18, 25:20)

Втім дві достатньо впевнені перемоги на домашній арені аж ніяк не гарантували їй подальшого легкого шляху на «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани.  У Луцьку підопічні Володимира Бузаєва зробили все, щоб реваншуватися, і у напруженій боротьбі виграли перемогу в першій домашній зустрічі, втім останнє слово у неймовірно захопливому протистоянні таки залишилося за колективом Гарія Єгіазарова – з рахунком 3:1 у серії команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» стала бронзовим призером чемпіонату Суперліги.

МАТЧ №3

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» – «ОРБІТА-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – 3:2 (26:24, 25:21, 18:25, 23:25, 15:9)