Студентки ЗУНУ вибороли «золото» на юніорському Чемпіонаті України з літнього біатлону

132

У селі Яворів Львівської області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбулись змагання Чемпіонату України серед юніорів та юніорок з літнього біатлону. Першим видом, де було розіграно медалі, стали суперспринти, в яких найсильнішими виявились студентка ЗУНУ, тернополянка Тетяна Тарасюк у юніорок та Єгор Макаренко (Чернігівська область, студент ВСП «ФКЕТ НУ «Чернігівська політехніка») у юніорів. При цьому, як повідомляє Федерація біатлону України, фінальні гонки виявились справді запеклими. У дівчат на фініші Тарасюк виграла лише три секунди у срібної призерки змагань Олени Городної – представниці Львівської області. 

До речі, у цій гонці теж студентки ЗУНУ Олександра Меркушина, яка зараз виступає за Закарпаття, була четвертою, а тернополянка Ірина Тарасюк – п’ятою.

Суперспринт. Фінал. Юніорки

  1. Тетяна Тарасюк (0+0+1+1) 23:09,39
  2. Олена Городна (2+3+0+1) +3,24
  3. Ксенія Приходько (2+2+0+0) +55,28
  4. Олександра Меркушина (2+3+2+4) +1:14,25
  5. Ірина Тарасюк (0+1+1+0) +1:24,73
  6. Єва Мартиненко (2+1+1+3) +1:53,21

Зате, у гонці переслідування Олександра Меркушина виборола золоту нагороду. Тренується дівчина під керівництвом тренерів Олега та Ірини Меркушиних. 

Додамо, що Тетяна Тарасюк – студентка фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, вихованка ТОШВСМ, випускниця ОДЮСШ з біатлону, тренують спортсменку Назар Бурик та Людмила Сагайдак.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів