Студентки ЗУНУ здобули 17 нагород різного гатунку на чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное

306

Тріумфом для студенток ЗУНУ вихованок Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, Іванки Дяченко та Дарії Довбні в місті Умань завершились  чемпіонати України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та серед дорослих спортсменів. 17 нагород, з яких 4 золоті, 6 срібних та 7 бронзових, наші землячки здобували в одиночках, двійках та чотиримісних байдарках на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

А саме, Іванка Дяченко завоювала три золоті нагороди в байдарці-одиночці на 200-метрівці як серед спортсменок на молодіжному чемпіонаті, так і серед дорослих. Ще одне золото наша веслувальниця виборола у байдарці-четвірці на 200 метрівці на дорослому чемпіонаті. Срібні нагороди Іванна Дяченко здобула у байдарці-одиночці та байдарці-четвірці на 500 метрівці на молодіжному чемпіонаті. Ще дві срібні медалі у Іванки на дорослому чемпіонаті в байдарці-двійці на 200-метрівці та байдарці-четвірці на 500-метрівці, а в байдарці-одиночці на 500-метрівці Іванка фінішувала з третім результатом. Всього на рахунку Іванни Дяченко вісім нагород.

Майстер спорту України Дарія Довбня виборола золоту нагороду на дорослому чемпіонаті у байдарці-двійці на 1000 метровій дистанції. Пару для Дарії склала її подруга Поліна Нурова з міста Дніпро, з якою вони раніше перемагали на чемпіонаті України з марафону. Ще три бронзи Дарія Довбня здобула на дорослому чемпіонаті в байдарці-одиночці на 1000 метрівці, байдарці-двійці на 500-метрівці та байдарці-четвірці на 200-метровій дистанції.

На молодіжному чемпіонаті Дарія Довбня отримала дві срібні нагороди в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів. Ще три бронзові нагороди до скарбнички медалей області Дарія завоювала в байдарці-двійці на 500 метрів та в байдарці-четвірці на 500 та 200-метровій дистанції. Загалом Дарія Довбня виборола дев’ять нагород.

Готував спортсменок до змагань тренер Володимир Гикавий.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів