Студентська боксерська команда Черкащини стала кращою на чемпіонаті України з боксу

67

З 16 по 20 квітня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини проходив чемпіонат України з боксу серед студентів, на якому черкаські боксери вибороли перше командне місце. Друге місце завоювала команда Дніпропетровської області, треті – боксери зі Львівщини.

У чемпіонаті взяли участь 140 спортсменів з 57 навчальних закладів з різних регіонів України. 22 спортсмени представляли Черкащину. Спортсмени Черкащини вибороли шість „золотих“, три „срібних“ та дві „бронзових“ медалі.

Хлопці виборювали перемогу в 13, а дівчата – в 12 вагових категоріях.

Золоту медаль за кращу техніко-тактичну майстерність у ваговій категорії 60 кг здобула студентка Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль.

Кращим боксером чемпіонату у ваговій категорії 67 кг став студент Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини Данило Лозан.

Першим у ваговій категорії 54 кг став студент УДПУ Дмитро Колісніченко.

У ваговій категорії 57 кг перемогу здобув студент УДПУ Ігор Семончук, якого нагороджено кубком „За волю до перемоги“.

Золоту медаль у ваговій категорії 66 кг виборола студентка УДПУ Аліна Кріт.

Спортсменку Альону Унковську (УДПУ), яка змагалася у ваговій категорії 52 кг, відзначили кубком „За волю до перемоги“.

Срібними переможцями турніру стали:

– Анастасія Желада (УДПУ) у ваговій категорії 57 кг;

– Діана Петренко (ЧНУ) у ваговій категорії 54 кг;

– Анастасія Коваленко (УДПУ) у ваговій категорії 48 кг.

Бронзовими медалями нагороджено: Андрія Борща (Донбаський державний педагогічний університет), який здобув перемогу у ваговій категорії 71 кг, та Максима Коберника (ЧНУ) у ваговій категорії 67 кілограмів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України