Студентська молодь долучилась до #OlympicLab на Донеччині

426

Навчальний рік в Донбаському інституті техніки та менеджменту, що розташований в місті Краматорську, розпочався з Дня здоров’я на свіжому повітрі в парку відпочинку «Ювілейний».

В гості до студентів завітали представники регіонального осередку НОК України та Донецького обласного відділення КФВС МОН України. Молоді був представлений всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Розвиток/добробут – пізнай себе», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

У вступному слові член Виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко ознайомив присутніх з організацією спортивного життя в навчальних закладах Донецької області, зі змаганнями з різноманітних видів спорту, в яких можуть приймати участь усі охочі. Відповідальний секретар відділення Дмитро Подопригора презентував проєкти НОК України, які спрямовані на розвиток та самовдосконалення, розповів про олімпійські та людські цінності та історію розвитку Олімпійських Ігор. Фахівець управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Дмитро Ромашкевич надав детальну інформацію про спортивні об’єкти міста, де студенти можуть займатись спортом та руховою активністю.

Не пройшло спілкування і без цікавих питань Олімпійської вікторини. Тож за гарні знання з історії олімпійського руху присутні отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення, а навчальному закладу була передана Олімпійська література.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів