“Студентська миля-2019” пройшла на Полтавщині

1948

31 травня 2019 р. студенти закладів вищої освіти Полтавської області долучилися до проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Студентська миля-2019», маршрут забігу проходив у Парковій зоні Полтавського національного технічного Університету імені Юрія Кондратюка та в «Парку Перемоги».

Традиційний захід проводиться з метою формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді України.

Організатори заходу Студентської спортивної спілки України в Полтавській області та Понецьке обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

На урочистому відкритті з привітальними словами до учасників звернулись: в.о. начальника Полтавського обласного відділення (філії) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України Юлія Валеріївна Гордієнко та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ПолтНТУ Богдан Олегович Коробко.

В рамках заходу проводилась «Руханка» та показові виступи збірної команди ПолтНТУ з черліденгу (керівник Тетяна Синиця).

Близько 230 студентів та 36 викладачів з 9 закладів вищої освіти Полтавської області пробігли відведену дистанцію без врахування часу.

Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів