Студентська миля на Сумщині

878

Сьогодні 31 травня 2019 на Сумщині року відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід  серед студентської молоді.

За ініціативи Міністерства освіти і науки України, Спортивної студентської спілки України о 10:30 одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях відбувся Всеукраїнський забіг на дистанцію 1 миля (1609м) серед студентської молоді.

Біля Легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття заходу. Студентів привітали Анатолій ВОСИЛЬЄВ – ректор Сумського державного університету, голова Спортивної студентської спілки області; Владислав МАСЛОВ – начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту, зазначивши що головною  метою заходу є  популяризація фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту.

Перед забігом студенти закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації взяли участь в руханці. Розім’явшись та налаштувавшись на старт понад 500 учасників подолали одну милю. Забіг проходив у Сумському парку культури та відпочинку ім.І.М.Кожедуба.

Проведення Заходу було приурочено до закриття ХІV літньої Універсіади України, адже головню спортивною подією цього року для студентської молоді є Всесвітня літня Універсіада, яка відбудеться з 03 по 14 липня в м.Неаполь (Італія). Бажаємо студентам гідно представити нашу країну на Всесвітній Універсіаді!

 

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів