Студенти ДТЕУ повернулися з Кубку Європи з перетягування канату у ранзі чемпіонів

104

26-28 листопада у латвійському місті Салдус відбувся Кубок Європи з перетягування канату в приміщенні (чоловіки, жінки, юніори). Участь в ньому взяли чоловіча і жіноча збірні команди України, що були сформовані зі студентів Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ).

Участь в цих міжнародних і престижних змаганнях студенти мали змогу взяти завдяки ректору свого університету Анатолію Антоновичу Мазаракі і завідувачу кафедри фізичної культури університету В’ячеславу Георгійовичу Гамову, які не дивлячись на всі складнощі карантину і військового стану в країні, продовжують розвивати і підтримувати студентський спорт на найвищому рівні, і за останні роки вивели студентські команди ДТЕУ з футболу, перетягування канату, волейболу і чирлідингу на міжнародний рівень! Так і цього разу університет повністю взяв на себе витрати по відрядженню студентів на змагання і, навіть, надав автобус для їх подорожі за перемогами.

І студенти ДТЕУ з честю захистили свій університет і свою країну – гімн України двічі лунав у Латвії! Продемонстрували неабияку фізичну підготовку і спортивний дух, виборовши дві золоті і бронзову нагороду на Кубку Європи з перетягування канату!

В категорії до 23 років наша студентська жіноча збірна стала чемпіоном Європи, а також студенти ДТЕУ перемогу вибороли у змішаній команді! Крім того, чоловіча збірна впевнено йшла до перемоги. Хлопці виграли у 6 команд з 7-ми і увійшли до півфіналу, де, на жаль, трохи не вистачило до перемоги, і у підсумку посіли 4 місце. Але ще наша змішана команда брала участь у змаганнях у категорії дорослі, де хлопцям і дівчатам в нелегкій боротьбі вдалося здобути бронзові нагороди Кубку Європи!

Щиро вітаємо студентів Державного торговельно-економічного університету з високими спортивними досягненнями на європейському рівні! Впевнені, що цей результат надихатиме на подальші тренування і підкорення нових спортивних вершин в майбутньому! Дякуємо адміністрації вишу за турботу, увагу і підтримку, розуміння важливості і значущості фізичного виховання, рухової активності і спорту в житті будь-якої молодої людини, створенні Вами умови і можливості для професійного, фізичного і духовного зростання студентської молоді! За  подаровані для них емоції щастя і насолоди від перемоги, за відчуття гордості і корисності своїй країні, яке зараз як ніколи є важливим для кожного громадянина України! 

Дякуємо нашим Захисникам за подаровану в цей час можливість навчатись, тренуватись і брати участь в змаганнях! 

 Слава ЗСУ! Слава Героям! Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів