Студенти коледжів Києвва стали переможцями міських і обласних чемпіонатів

199

Незважаючи на обставини, в яких доводиться сьогодні навчатися і працювати, наше життя продовжується і приємно, що студентське життя залишається активним, адже рух- це життя!

Хочемо привітати студентів закладів фахової передвищої освіти м. Києва Бондаря Романа і Сментенюк Софію, які не лише взяли участь в змаганнях з улюблених видів спорту, а й впевнено перемогли в них.

Сментенюк Софія, студентка ІІІ курсу Київського фахового коледжу прикладних наук, посіла І-е місце в чемпіонаті міста Києва з шашок-100 серед спортсменів з вадами слуху, організатором якого виступив Київський міський центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Софії вдалося вибороти золото Чемпіонату з поміж 15 учасників фінальних змагань, в яких брали участь спортсмени м. Києва, вихованці шкіл-інтернатів, коледжів тощо.

Бондар Роман, студент 1 курсу Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, виборов золоті нагороди на Чемпіонаті Київської області з хортингу у розділі сутичка, що відбувся 13 березня в м.Бровари. Зазначимо, що Роман є чемпіоном Європи та світу з хортингу.

Щиро вітаємо переможців, всіх учасників та їх тренерів з чудовими виступами. Бажаємо сили духу, майбутніх перемог та впевнено йти до своїх цілей!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів