Студенти Києва оформили бронзу на перших крутих перегонах «COOL RACE»

381

 Протягом 30 вересня – 2 жовтня в столиці вперше відбувались нові спортивні ігри для студентів – Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів «Cool Race» – штучна смуга перешкод. Участь у них взяли студенти з усієї України, понад 20 областей від сходу до заходу, від півдня до півночі.

Ініціаторами і організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України. В програмі змагань подолання 4 смуг перешкод різної складності, де переможець визначається окремо серед чоловіків і жінок за найменшим, витраченим на подолання смуг, часом. 

На урочистому відкритті заходу всіх присутніх привітали почесні гості – Артур Селецький, Євгеній Імас, Роман Греба, Вадим Стеценко. Вони привітали викладачів з Днем працівників освіти України та побажали студентам спритності, наснаги, вдалих стартів та перемог!

Місто Київ, як ми вже писали раніше, представляли 12 команд – студенти 9 вишів столиці: НУФВСУ, НАВС, КУБГ, КНУБА, НАУ, НМУ ім. О.О. Богомольця, НУБІП України, НПУ ім. М.П. Драгоманова, КНТЕУ.

За результатами часу подолання всіх етапів  два наші студенти вийшли до фіналу чотирьох і посіли треті місця у фінальному забігу! Серед студенток бронзу виборола АННА ЯРЕМЕНКО, що представляє Національний університет біоресурсів і природокористування України. Треба відзначити, що до фіналу Анна вийшла з найкращим підсумковим часом за результатами всіх попередніх забігів серед 39 учасниць, але різниця між фіналістками була всього в декілька секунд. То ж саме фінальний забіг вирішив розподіл призових місць.

Серед студентів до фіналу вийшов ДЕНИС ХАРЛАН, студент Київського університету імені Бориса Грінченка, маючи третій час за підсумками попередніх стартів серед 38 студентів і втримав свій результат!

Одні з кращих результатів серед студентів Києва продемонстрували також студенти Національного авіаційного університету Цаплан Назарій і Зіньков Артем, які в загальному заліку посіли 11 і 13 місця відповідно, а також Бондарев Максим (НУБіП України), що в підсумку був 14-им з поміж 38 учасників. У дівчат серед студенток Києва другий кращий результат продемонструвала студентка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Діденко Єлизавета, що посіла 14 місце серед 39 учасниць Cool Race.

Загальні результати фіналу були такими:

у дівчат: золото – Цибульник Анна, 19,21с (Сумська обл.), срібло – Зарудня Дар’я, 20,44с (Кіровоградська обл.), бронза – Яременко Анна, 21,42с (м.Київ) і Каріна Вовк, 21,93с (Тернопільська обл.).

у юнаків: золото – Бондаренко Дмитро, 13,81с (Львівська обл.), срібло – Купцов Степан, 16,78с (Одеська обл.), бронза – Харлан Денис, 17,26с (м.Київ) і Джигалов Зосім, 17,30с (Харківська обл.).

Ось і відлунали останні переможні фан-фари перших Cool Race. Перші серед перших! Молодці! Вітаємо! 

Щиро дякуємо всім студентам, представникам команд, завідувачам кафедр і адміністрації вишів Києва, що представляли столицю на цих змаганнях! Ви найкращі!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів