Студенти Києва успішно виступили на XVIII літній Універсіаді України з тхеквондо ВТФ

630

21 по 22 лютого у м. Хмельницький на базі спортивного комплексу «Konfermat» відбулись фінальні змагання Універсіади України з тхеквондо ВТФ у розділі «Керугі». Ці змагання стали першими в поточному році, що поклали початок проведенню змагань XVIII літньої Універсіади України, в програмі якої заплановано проведення змагань серед студентської молоді України з 24 видів спорту.

У фінальних змаганнях Універсіади України з тхеквондо ВТФ взяли участь 25 закладів вищої освіти із 11 регіонів України. Представляти Київ на змагання поїхали 13 студентів, що представляли 4 виші Києва: Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), Київський університет імені Бориса Грінченка (КУБГ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ Шевченка) та Державний університет телекомунікацій (ДУТ). За підсумками змагань студенти Києва завоювали 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі:

ЗОЛОТО:

Журба Аліна (КУБГ) у категорії до 73 кг;

Хоменко Єкатерина (КУБГ) у категорії до 57 кг;

Гурнов Кирило (КНУ Шевченко) у категорії до 80 кг.

СРІБЛО:

Каленюк Дарина (КУБГ) у категорії до 67 кг

БРОНЗА:

Неграй Анастасія (НУФВСУ) у категорії до 57 кг;

Зеленко Владислав (НУФВСУ) у категорії до 68 кг;

Брунс Олексій (НУФВСУ) у категорії до 80 кг.

Крім того, хочемо відзначити чудові результати наших студентів на Чемпіонаті України з тхековндо ВТФ у розділі Пумсе, що проходив там же у Хмельницькому напередодні змагань Універсіади України.

На цих змаганнях чемпіонами України стали студент Київського університету імені Б.Грінченка Єгор Медвідь в особистих виступах (традиційні пумсе, чоловіки) та студентка НУФВСУ Марченко Діана завоювала 2 золоті нагороди в особистих виступах (традиційні пумсе, жінки) та в особистих виступах у фрістайлі. Єгор Медвідь також став срібним призером змагань чемпіонату України у Фрістайл – особисті виступи (чоловіки).

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогами і успішними виступами на змаганнях всеукраїнського рівня! Пишаємося їх досягненнями!

Дякуємо нашим Захисникам, що своїми зусиллями, а часто і ціною свого життя забезпечують можливість в тому числі і організовувати і брати участь в змаганнях нашим студентам-спортсменам! Слава Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України