Студенти Львівщини позмагались на вечірньому забізі-феєрії

1976

120 учасників стартували у третьому вечірньому забізі-феєрії, що днями відбувся у Стрийському парку на Львівщині. З настанням темряви о 20.00 на дистанцію у 5 км вийшли представники молоді, а також лікарі та медсестри у білих халатах.

І хоча у забігу брали учать студенти 12 університетів і коледжів, у трійці призерів фінішували виключно курсанти спеціалізованих навчальних закладів. Перше місце посів курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Владислав Хилюк (17 хв. 43 сек), другим фінішну лінію перетнув майбутній рятувальник – Богдан Годісь, який навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (17 хв. 46 сек), а третім став ще один майбутні військовий Андрій Стригін (17 хв. 47 сек).

Цікавішою боротьба за перемогу виявилася серед дівчат. Зокрема першою дистанцію у 2 кола подолала Ірина Слюсар (20 хв. 59 сек), яка навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Другою і третьою до фінішу прийшли студентки Національного університету “Львівська політехніка” Аліна Вельган (22 хв. 58 сек) та Паула Ульянюк (23 хв. 43 сек).

Підсумки заходу прокоментували його організатори. “Ми проводили цей забіг вдруге, щоб показати, що бігати ніколи не пізно, навіть уночі. Під час бігу виділяється ендорфін, біг знімає стрес. У перших рядах забігу стартували лікарі і медсестри, які фінішували останніми, – у такий спосіб ми хотіли символічно продемонструвати, що для підтримки власного здоров’я перш за все потрібен спорт і рухова активність, а вже потім медицина,” – зазначив голова оргкомітету заходу, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що вечірній забіг-феєрія організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, івент-агенція “Драбина”, Р.І.А. Спорт, управління молоді та спорту Львівської міської ради. Переможці та призери змагань отримали кубки та грамоти. Серед усіх учасників забігу були розіграні цінні подарунки, зокрема пам’ятні горнятка та книжкову продукцію видавництв Львівщини.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України