Студенти столичного ВУЗУ – срібні призери Чемпіонату світу з волейболу

456

З 23 вересня по 2 жовтня в італійському місті Кьянчано-Терме відбувся четвертий Чемпіонат світу з волейболу серед глухих спортсменів. Участь в ньому взяли 6 жіночих і 8 чоловічих команд.

Студенти Київського фахового коледжу прикладних наук стали срібними призерами чемпіонату світу з волейболу в Італії в складі дефлімпійської національної збірної України. Київський фаховий коледж прикладних наук представляли студенти:

Ничипорук Володимир – бакалаврат 2 курс, спеціальність – Технології легкої промисловості (Технології фешн-бізнесу); Колбасін Тихон – 2 курс, спеціальність ТЛП (Виробництво взуття); Грушка Андрій – 3 курс бакалаврату, спеціальність ТЛП (Технології фешн-бізнесу); Ганзюк Данило – 3 курс, спеціальність ТЛП (Виробництво взуття).

Збірна України, розпочавши виступи в підгрупах, успішно обіграла команди Франції, Туреччини і Польщі, і вийшла до фінальної частини змагань. У фіналі команда України зустрілася з командою Росії (Новосибірськ). Фінальна гра була дуже напруженою і рівною. Перед п’ятою партією рахунок був рівний 2:2. То ж вирішальною партією стала саме п’ята, яка при рахунку 14:14, закінчилась з рахунком 16:18 на користь суперників. Чемпіонат був напруженим, але це не завадило нашим студентам завоювати срібні нагороди. Щиро вітаємо з успішним виступом команду та тренерів!

Бажаємо гарного настрою та нових перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів