Студенти та викладачі Київському національному університеті технологій та дизайну гучно відзначили день вишиванки

799

20 травня 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося святкування Всесвітнього дня вишиванки. 

Це свято, покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. День вишиванки традиційно святкують у третій четвер травня, його відзначають не тільки в Україні, але й за її межами.

Не стали виключенням і студенти та викладачі КНУТД. У цей день у стінах університету відбулися майстер-класи з вишивання, плетіння вінків та виготовлення паперових квітів, проведена лекція на тему: «Вишиванка в традиціях українського народу» та флешмоб у вишиванках. 

Приємно відзначити, що захід відвідало багато молоді, адже з кожним роком все більше українців вбираються у національну вишиванку, яку називають генетичним кодом нашого народу! Це просто щастя бачити надзвичайно красиву ззовні та всередині молодь.

Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках!

Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів