Студенти Тернопільського вишу стають переможцями чемпіонату України з легкої атлетики

728

З двома золотими нагородами завершили свій виступ представники збірної нашої області на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів, що проходив 27-28 січня в Сумах. У забігу на 2000 м з перешкодами з особистим досягненням 5.56,29 сек тріумфував студент Західноукраїнського національного університету Віктор Гнатів (обласна ШВСМ). У цьому ж виді, але серед юніорок, і теж з кращим особистим результатом 5.58.41 сек, перемогу здобула вихованка Бережанської ДЮСШ Тетяна Когут, яку тренують Володимир Дуда та Богдан Дуда. Тетяна також навчається в тернопільському ЗУНУ.

Також, в бігу на 2000 м з/п, вихованці Обланої ДЮСШ Сулило Дмитро з особистим рекордом 6.04,5 сек та Марущак Діана фінішували на четвертому та п’ятому місцях, відповідно (тренери Богдан та Оксана Дуди).

У стрибкових дисциплінах результати такі: в потрійному стрибку Ігор Танасійчук (ОДЮСШ, тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська) зупинився за крок від п’єдесталу пошани і посів четверте місце з результатом 14,01 м, а Пупко Максим (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська) завершив змагання на 11-тій сходинці турнірної таблиці з результатом 13,32 м.

В штовханні ядра Дарина Мостова – вихованка тренерського тандему Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського з обласної ДЮСШ – відправила снаряд на 9,70 м, чим за%Bезпечила собі сьоме місце.

Загалом команда області, набравши 248 очок, зайняла 12 місце серед збірних із 25 областей України, – повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільщини.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація та фото ФЛАТО)