Студенти з Хмельниччини активно беруть участь у різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходах

53

Студенти Відокремленого структурного підрозділу Кам՚янець-Подільський фаховий коледж навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам՚янець-Подільський державний інститут» брали активну участь у значній кількості фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів і досягли певних результатів: 

  • у Чемпіонаті світу з волейболу сидячи (1-12 листопада, Боснія та Герцеговина): 7 місце – Долина Адріана;
  • у Чемпіонаті області з легкої атлетики (5-6 жовтня м. Кам‘янець-Подільський):  

    І місце (біг – 100 м) – Мартинюк Андрій; 

  • у Чемпіонаті міста з тенісу настільного серед спортсменів «Інваспорт» (03 листопада м. Кам‘янець-Подільський): 

     І  місце – Цупа Яна С-32, 

     ІІІ  місце – Бевз Іванна С-11;

  • у Чемпіонаті України з легкої атлетики (2-3 липня м. Кропивницький): 

     ІІІ  місце Олійник Юрій (100 м – біг),  

     І  місце (100 м – біг), ІІІ місце (200 м – біг) – Чаплінцева Діана;

  • у Кубку області з легкої атлетики (м. Кам‘янець-Подільський 20-21 жовтня):

     І місце (100 м – біг) – Олійник Юрій;

     І місце штовхання ядра – Веретюк Назар;

     І місце штовхання ядра – Іваськова Марина;

     І  місце  метання диску – Бордаш В’ячеслав;

     ІІ  місце  метання диску –  Невінський Михайло;

    ІІ місце (200 м – біг) – Хмельков Ярослав.

  • у Чемпіонаті міста з шашок м. Кам‘янець-Подільський: 

   І  місце – Астахов Максим, С-11;

   ІІ  місце – Муравинець Андрій, Е-11;

  ІІІ місце – Бевз Іванна, С-11;

  • у Чемпіонаті міста з шахів м. Кам‘янець-Подільський:

  ІІ  місце – Якимов Олександр, О-21; 

  ІІІ  місце –  Зарванський Олександр;

  • у Чемпіонаті  міста серед студентів «Інваспорт» в гру  з шахів м. Кам‘янець-Подільський:

  ІІ  місце – Чайковський Олександр;

 ІІІ  місце –  Якимов Олександр, О-21;

  • у Чемпіонаті міста з шашок (22 листопада  м. Кам‘янець-Подільський): 

 І  місце – Муравинець Андрій;

  • у Чемпіонаті міста з настільного тенісу  серед спортсменів «Інваспорт» (2-3 листопада  м. Кам‘янець-Подільський):

І місце – Гаврилюк Михайло;

ІІ місце – Кудрянецька Анастасія;

ІІІ місце – Зарванський Олександр.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів