Студенти Запорізького національного університету стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики

319

9-11 вересня у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Він мав би пройти ще у червні і традиційно стати основним відбірковим стартом на чемпіонати світу та Європи, проте повномасштабна війна росії проти України внесла корективи не лише в легкоатлетичний сезон, а й у життя чи не кожної української родини…

Тож літній чемпіонат України проводився у вересні, легкоатлетична родина знову зібралася в Луцьку. На доріжки й у сектори вже такого рідного «Авангарду» вийшли 441 атлет і атлетка з 24 областей України та міста Києва. Упродовж усіх днів змагань атлетів супроводжував холод і дощ, та навіть це не завадило їм продемонструвати цікаву боротьбу й не зіпсувало радості від зустрічі один з одним.

Запорізьку область представляли вісім легкоатлетів, переважна більшість з яких – студенти Запорізького національного університету. Студентська молодь принесла Запорізькому краю п’ять медалей.

Студентка факультету фізичного виховання і ЗНУ Вероніка Крамаренко посіла друге місце у секторі стрибків у висоту – вихованка Миколи Івановича Кардача в кращій спробі показала результат 1 м 70 см.

Також срібні медалі здобула чоловіча збірна Запорізької області в естафеті 4х400 м. Запорізький квартет, до складу якого увійшли Роман Кравцов, Андрій Васильєв та брати Барабанови – Микита і Андрій, показав час 41.90 сек.  Троє з цих спортсменів є студентами ЗНУ – Микита Барабанов та Андрій Барабанов навчаються на факультеті фізичного виховання (тренери Рурак К.М., Рурак О.В.). Андрій Васильєв – на юридичному факультеті (тренер Боднар В.Я.).

Ще одну нагороду Микита Барабанов виборов в  бігу на 400 м – вихованець Костянтина Михайловича та Олени Володимирівни Рурак, показав третій час – 47.68 сек і став бронзовим призером чемпіонату України.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України