Студенти запорізьких коледжів виявили найсильнішу команду у змаганнях з пляжного футболу

1524

На центральному пляжі Запоріжжя завершився «Фестиваль пляжних видів спорту» серед студентів коледжів. У програмі заходу, який проводиться в Запоріжжі вже п’ять років – змагання з пляжного футболу і волейболу. У другий день фестивалю силами мірялися чоловічі збірні з пляжного футболу, яких цього року зібралося сім.

  • Запорізький авіаційний коледж;
  • Запорізький будівельний коледж;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
  • Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ;
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
  • Запорізький металургійний коледж ЗНУ;
  • Коледж Класичного приватного університету.

“Сам фестиваль був задуманий як спосіб популяризації демократичних пляжних видів спорту, в яких може взяти участь більше команд, зокрема із області. Якщо змагання з міні-футболу серед коледжів у нас проходять кілька днів, то для приїжджих команд це пов’язано з витратами на проживання. Нажаль у більшості навчальних закладів нема фінансової підтримки спортивних змагань з боку керівництва, часто студенти приїжджають за свій рахунок і за рахунок ентузіазму керівників фізвиховання. А оскільки пляжний футбол ми проводимо за один день – більше команд має можливість взяти участь в цих змаганнях”, – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Олександр Авраменко.

Турнір проходив за олімпійською системою. Найбільшою несподіванкою стала поразка фаворитів, діючих чемпіонів змагань з міні-футболу – команди Коледжу Класичного приватного університету, у півфіналі. Кривдником став Запорізький електротехнічний коледж 3:1. У фіналі він зустрівся з іще одним традиційним лідером студентських міні-футбольних змагань – командою Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. В основний час суперники сильнішого не виявили – 0:0. А у серії  пенальті фортуна була на боці «металургів» 4:3! Таким чином перше місце виборола команда Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. Другі – студенти електротехнічного коледжу, треті – футболісти коледжу КПУ. Четверте місце за будівельним коледжем, п’яте розділили авіаційний та гідроенергетичний коледжі, на сьомій позиції завершила змагання команда економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів