Студенти запорізьких ВИШів вибороли чотири медалі молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

874

У Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді у приміщенні. На головному зимовому старті сезону зуміли відзначитися запорізькі студенти.

Студентка Запорізького національного університету в Вікторія Ратнікова, в бігу на 60 м у півфіналі оновила кращий результат сезону -7.29 сек. А у фіналі вихованка Костянтина та Олени Рурак показала час 7.33 сек та другий рік поспіль стала переможницею зимового чемпіонату України серед дорослих та молоді!

У змаганнях чоловіків на  дистанції 400 м, четвертий час показав у фіналі ще один студент Запорізького національного університету, Микита Барабанов — 48.31 сек. Цей результат також приніс спортсмену бронзу чемпіонату України серед молоді.

Напередодні у півфіналі Микита оновив особистий рекорд, який тепер становить 47.43 сек, та виконав норматив на участь у зимовому чемпіонаті Європи.

Ще один студент ЗНУ, Олександр Болілий, став бронзовим призером молодіжного чемпіонату України у семиборстві, набравши 3714 очок.

А студент НУ “Запорізька політехніка”, Максим Ваняікін виборов срібну медаль у секторі потрійного стрибка, показавши результат 15.00 м.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України