Студенти ЗНУ вибороли три нагороди XVIІІ літньої Універсіади України з легкої атлетики

445

У Львові відбулася XVIІІ літня Універсіада України з легкої атлетики. Запорізьку область на змаганнях представили четверо студентів Запорізького національного університету. Виборовши три медалі, студенти ЗНУ посіли 17 місце, серед команд 48 ВИШів України. Додамо, що загалом у змаганнях взяли участь 364 студент.

Студент юридичного факультету ЗНУ Андрій Васильєв став переможцем Універсіади в бігу на 100 м, показавши у фіналі час 10.34 сек (тренери Рурак К.М., Боднар В.Я.)

Ще одне золото принесла ЗНУ студентка факультету фізичного виховання Вероніка Крамаренко, яка виступає у секторі стрибків у висоту. Вихованка Миколи Івановича Кардача перемогла з результатом 1 м 80 см.

Срібло додав до комплекту студент факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Микита Барабанов, він показав другий час у фіналі бігу на 400 м – 47.28 (тренери Рурак О.В, Рурак К.М). Андрій Барабанов в бігу на 100 м посів 9-те місце (11.16).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України