Студенти ЗУНУ вибороли сім медалей на фіналі Кубку України з легкоатлетичних метань-2024

211

У Львові, на стадіоні «СКІФ», відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам’яті заслуженого тренера України Євгена Сюча. Цей старт став заключним етапом Кубка України з метань 2024 року. Атлети та атлетки змагались за нагороди серед дорослих, та у вікових категоріях U-23, U-20, U-18 і U-16.

Студенти Західноукраїнського національного університету завоювали на турнірі сім медалей різного ґатунку. Мироняк Володимир (СГФ) посів друге
місце в метанні молота серед дорослих та перше місце серед молоді; Сеньків Олександр (ФКІТ) – третє місце серед дорослих атлетів в метанні молота та друге місце серед молоді; Кур’євич Остап (Фаховий коледж Економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ) виборов перше місце серед юніорів у метанні молота; Тужеляк Денис (ФКІТ) – друге місце в штовханні ядра серед молоді; Кравець Андрій (СГФ) теж був другим у штовханні ядра серед юніорів.

Також серед переможців у своїй віковій категорії був Макар Шмуляєв у метанні спису. У штовханні ядра Ярослав Мудрик (студент ЗУНУ, ФЕУ) та Макар Шмуляєв стали четвертими; Янюк Катерина була п’ятою, а Назар Семчишин – сьомим.

Спортсмени – вихованці ОДЮСШ та ОДЮСШ з літніх видів спорту, яких готували до змагань тренери Яковів Василь, Дахновський Леонід, Шмуляєва Галина, Гавронська Наталя та Васірук Михайло.