Студенти ЗУНУ здобули одне срібло і дві бронзи на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

404

У Тячеві, що на Закарпатті, днями завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді U-20. Учасниками змагань стали 130 спортсменів з різних регіонів нашої держави. Тернопілля успішно представили на турнірі студенти ЗУНУ – вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так, у ваговій категорії 55 кг бронзовим призером став Олександр Шевчук, у ваговій категорії 60 кг Едуард Стрільчук виборов «срібло». А ще одна «бронза» додалась у медальну скарбничку нашої команди завдяки Антону Перенчуку, який виступав у ваговій категорії 63 кг. Ще один тернополянин Михайло Головко у ваговій категорії 67 кг посів п’яте місце. Усі спортсмени є студентами ЗУНУ, – інформує Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України